Adresa provozovny
BOHEMIA BIKE a.s.
Okružní 697
370 01 České Budějovice
Zásilky zasílejte na adresu provozovny do Českých Budějovic!
 
Fakturační údaje
BOHEMIA BIKE a.s.
Pujmanové 1753/10a, Nusle
140 00 Praha 4
IČO: 63910756, DIČ: CZ63910756
(Společnost vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích pod spisovou značkou B 1588.)
 
Velkoobchod/obchodní oddělení
E-mail: info@leaderfox.cz
Tel: +420 800 882 882
Fax: 388 311 289
 
Reklamační oddělení
E-mail: reklamace@leaderfox.cz
Tel: +420 800 882 882
 
Značková prodejna
Otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 17:00hod.
E-mail: prodejna@leaderfox.cz
Tel: 380 425 745
Okružní 697, 37001 České Budějovice
 
Pokud se nedovoláte, kontaktujte nás na výše uvedené e-mailové adresy a my se Vám ozveme. Děkujeme. 
 
Minimální dodací lhůta 2-3 týdny v případě objednání montáže na 95% nebo osobní odběr. Tato lhůta se může měnit v závislosti na množství přijatých objednávek.
 

 

Lenka Bicková

Fakturace - objednávky eshop - export

E-mail: lenka@leaderfox.cz

Martin Dvořák

Vedoucí reklamačního oddělení

E-mail: martind@leaderfox.cz

Marie Faflíková

Účetní

E-mail: marie@leaderfox.cz

Bohuslava Hofmanová

Hlavní účetní

E-mail: bohuslava@leaderfox.cz

Kateřina Janků

Fakturace - objednávky eshop - tuzemsko

E-mail: katerina@leaderfox.cz

Mgr. Tetiana V. Chub

Marketingová manažerka

E-mail: tetiana@leaderfox.cz

Barbora Vondráková

Fakturace - objednávky eshop - tuzemsko

E-mail: barbora@leaderfox.cz

Lukáš Král

Vedoucí skladu expedice

E-mail: lukask@leaderfox.cz

Daniel Kůs

Vedoucí logistiky

E-mail: daniel@leaderfox.cz

Roman Nedoma

Reklamace / technická podpora

E-mail: roman@leaderfox.cz

Mgr. Josef Paukeje

Vedoucí obchodního oddělení

E-mail: josef@leaderfox.cz

Karel Pfeifer

Vedoucí podnikové prodejny

E-mail: prodejny@leaderfox.cz

Maria Vejpustková

Backoffice - logistika

E-mail: maria@leaderfox.cz

David Tomek

Vedoucí vývoje

E-mail: david@leaderfox.cz

Obchodní oddělení

E-mail: info@leaderfox.cz

Reklamační oddělení

E-mail: reklamace@leaderfox.cz