Hledáme nové zaměstnance do výroby jízdních kol a elektrokol v Českých Budějovicích.

Volné pozice - pouze ranní směna - 6:00 - 14:30

Skladník - nástupní plat - 32.000,- po zaučení až 35.000,-
- velmi dobrý zdravotní a fyzický stav
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Náplň práce:
- manipulace se zbožím - kartony s koly
- práce se čtečkou
- manipulace VZV
- provádění inventur
- práce na PC

Lakýrník - plat: od 25.000,-
- spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost.
- praxe výhodou

Dělník/ice do výroby - plat: od 25.000,-
- znalost jízdních kol výhodou

Mistr/ová střediska - nástupní plat - 30.000,- po zaučení až 35.000,-
- kontrola kusovníků
- organizace střediska - chod střediska, přečasů, plnění plánu, řešení problémů
Požadujeme:
- technické zaměření
- znalost práce s PC
Nástup dle dohody.

Vedoucí technického vývoje - nástupní plat - 33.000,- po zaučení až 41.000,-
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- zodpovědnost za vedení přiděleného projektu
- čtení a kontrola výkresové dokumentace
- komunikace s dodavateli v AJ - pokročilá
- kontrola specifikací dílu ve výrobních plánech
- znalost v oboru podmínkou
- znalost CAD
- pokročilé zkušenosti práce z PC

Reklamační technik/ička - nástupní plat - 23.000,- po zaučení až 30.000,-
- manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost při řešení reklamací
- schopnost určit se novým věcem
- základní znalost AJ
- praxe v oboru výhodou.

Benefity:
- stravenkový paušál,
- odměny za nemarození
- zaměstnanecké slevy na výrobky
- 20 dní dovolené + 5 dní sickdays

V případě zájmu kontaktujte paní Barboru Vondrákovou.
Tel.: 727 947 071 / e-mail: barbora@leaderfox.cz
Bohemia bike a.s.